Zobrazené období 04.12.2023 - 11.12.2023

HATHA JÓGA

HATHA JÓGA
Adéla Tomešová

Adéla Tomešová

Pohlazení pohybem

04.12.2023
16:15 - 17:15
Cena 170 Kč

Hatha jóga pracuje se sílou, vytrvalostí, buduje naši sabilitu, ale současně je jemná, vede nás k sobě samotným, učí nás laskavosti a trpělivosti. 

Lekce určená pro začátečníky a díky variacím pozic si na své přijdou i mírně pokročilí jogíni.

Potřebuje Vaše tělo i duše péče a pohlazení? Pak jsou tyto lekce jsou pro Vás jasnou volbou. Můžete se těšit na protažení, posílení, následné uvolnění a zklidnění, závěrečnou relaxaci doprovozenou meditací. Ze studia budete odcházet s úsměvem ve tváři.

Již proběhlo
Kurz

ČAKRA JÓGA KURZ

ČAKRA JÓGA KURZ
Elin  Masopustová

Elin Masopustová

Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé

04.12.2023
19:00 - 20:10
Cena kurzu 42 Kč
Lekce 12/12

Kurz, který vám ukáže jak se projevují naše energetická centra také v běžném životě a budeme postupně odkrývat jak to, když nejsou v rovnováze vlastně ropoznat a co s tím následně můžeme dělat.

První dvě čakry, kterým se na kurzu během 12 lekcí budeme věnovat, se dotýkají témat jako bezpečí, zázemí, stabilita, rodina, vztahy, emoce a sexualita.

Souvisí s pocity strachu, viny, vyčlenění a odmítnutí. Pokud některé z těchto pojmů s Vámi rezonuje, víte, že je to Vaše téma budeme si na příkladech ukazovat, jak se v reálném životě projevuje nefunkčnost múladhara a svádhistána čakry, jak se nefunkční vzorce během života vytvořily a které jógové techniky použít, aby došlo k nápravě. Technikami kromě asánové praxe, budou dechové a očistné techniky, pronášení manter (jóga zvuku), vizualizace a koncentrace (pratjahára). Ať si činnost čaker uvědomujeme či nikoliv, jejich harmonie se odráží na našem zdraví fyzickém, emočním, mentálním i energetickém. 

Pronikněte s tímto kurzem do ezoterické části jógy a poznejte jógu zase z jiného úhlu.

12 lekcí/ 70 minut / tištěná jógová skripta - 2600,- / neobsahuje záznamy lekcí 

Náhrada 2 lekcí je možná ne jiné lekci Elin nebo Kačky u nás ve studiu. Berte na vědomí, že druhý kurz čakra jógy ve studiu neprobíhá a náhrada bude tedy na jiné lekci. 

Záloha 500,- je nevratná, doplatek kurzu zaplatíte hotově nebo skrze QR kód na první lekci. 

V případě speciálního dokladu pro příspěvek pojišťovny na pohybové aktivity nám napište e-mail a doklad vám rádi přichystáme. 

Již proběhlo
Kurz

JÓGA OD A DO Z KURZ

JÓGA OD A DO Z KURZ
Elin  Masopustová

Elin Masopustová

Kurz pro začátečníky

05.12.2023
18:30 - 19:40
Cena kurzu 400 Kč
Lekce 3/10

Chcete začít s jógou a nevíte jak na to? Začněte od začátku správně a pod zkušeným vedením. 

Pokud chcete vědět proč, kdy a jak provádět základní jógové pozice předklony, záklony, rotace, úklony i inverze je tento kurz právě pro Vás. Seznámí vás se základními jógovými pozicemi a jejich správným provedením, dechovými technikami, které podpoří účinek daných pozic, naučíte se i málo praktikovaný pozdrav měsíci a prožijete hluboký klid při jóga nidře - vědomém jógovém spánku.

V kurzovném jsou zhranuty tištěné pracovní listy. 

CENA KURZU: 2100,- / 10 lekcí

Záloha 500,- je nevratná.
Na první lekci je nutno doplatit celou částku kurzu. 
V průběhu kurzu není možno vrátit kurzovné z jakéhokoli důvodu. Berte tuto skutečnost prosím navědomí a v případě, že tuto podmínku nechcete akcpetovat, rádi vás přivítáme otevřené lekci. 

Již proběhlo
Kurz

STRONG CORE

STRONG CORE
Barbara Zlá

Barbara Zlá

Kurz pro začátečníky i mírně pokročilé

06.12.2023
09:30 - 10:30
Cena kurzu 409 Kč
Lekce 3/11

Bolí Vás záda, máte vypouklé či povislé bříško, máte disatázu? Anebo chcete zpevnit či uvolnit pánevní dno? Ať už jste muž, žena, čerstvě po porodu, bez dětí nebo máte už děti odrostlé, tahle lekce je pro vás. Výše uvedené problémy neřeší pouze maminky a ženy po porodu.

Chcete se sebou začít něco dělat, zdravě se hýbat ale jóga není to, co by vás lákalo? 


NÁPLŇ KURZU:

1.     Diastáza, co to je? Jak se samo vyšetřit.
2.     Chodidlo, nohy– uvolnění
3.     Otevření hrudníku
4.     Uvolnění krční páteře
5.     Uvolnění kyčlí
6.     Spodní záda, SI
7.     Protažení břišních svalů a uvolnění
8.     Uvolnění beder a kyčlí
9.     Dech, dechové techniky
10.  1. čakra 

CENA KURZU: 2100,-
ZÁLOHA 500,- je nevratná, doplatek kurzu provedete v hotovosti na první ekci kurzu. 

V průběhu kurzu je kurzovné z jakéhokoli dovdu něvratné. Prosím berte tuto skutečnost ne vědomí a pokud se rozhodnete tuto podmínku neakceptovat, rádi vás přivítáme na otevřených lekcích. 

Již proběhlo

ZOGA MOVEMENT

ZOGA MOVEMENT
Kateřina Polomská

Kateřina Polomská

WORKSHOP KRČNÍ PÁTEŘ

06.12.2023
16:15 - 17:45
Cena 450 Kč

Nemůžete pohnout krkem? Trápí Vás píchání a bolest za krkem? Máte sedavé zaměstnání, nebo trávíte hodně času u počítače? 

Trápí vás pocit ztuhlého krku, jeho snížená pohyblivost, pocity mravenčení nebo píchání za krkem, vystřeluje vám bolest z oblasti krku do ramen, rukou, mezi lopatky, nebo hlavy? Trpíte někdy motáním hlavy?

Pak je tenhle ZOGA MOVEMENT WORKSHOP PŘESNĚ PRO VÁS!

Krční páteř představuje most mezi hrudníkem a hlavou a je to nejpohyblivější část z celé páteře člověka. Na tomto workshopu budeme řešit blokace krku, ukážeme si a povíme jaké můžeme zkusit strategie Zoga movemet jako jsou například posunutý krk do strany, hrb a přesunout bradu dopředu. Dle účastníků a daných problémů vyberu cviky a pohyby daného workshopu. Uvidíte že na oblast krku je potřeba zapůsobit také z úplně jiných míst a dotkneme se také oblasti kolem lopatek, paží, podpaží, hlavy. 

CENA LEKCE: 450,-
Storno WS je možno nejpozději 7 dní před začátkem. Při stornu 7 a méně dní je storno 100% z ceny WS. Můžete za sebe sehnat náhradníka. 

Již proběhlo

HATHA JÓGA

HATHA JÓGA
Markéta Lukovská

Markéta Lukovská

Pro začátečníky

06.12.2023
18:00 - 19:00
Cena 170 Kč

Hatha jóga je královnou jógových cest a stylů.

Lekce je pomalejšího a klidnějšího charakteru, kde se potkáte sami se sebou, uvolníte mysl, protáhnete a 
uvolníte své fyzické tělo, zaměříte se na dech. V pokročilejších lekcích jsou součástí meditace, které ásánovou praxi podtrhnou.

Během lekce si každý přijde na své, zejména začátečníci. Domů budete odcházet příjemně uvolnění, zrelaxovaní a dobití novou energií. 

Již proběhlo
Kurz

CORE JÓGA KURZ

CORE JÓGA KURZ
Markéta Lukovská

Markéta Lukovská

06.12.2023
19:15 - 20:15
Cena kurzu 400 Kč
Lekce 3/10

Chcete začít s jógou a zajímá vás především pohyb, protažení a posílení těla? Začněte od začátku správně a pod zkušeným vedením. 

Jste nadšený sportovec a máte touhu se neustále posouvat dál? Pevný a silný střed těla a větší flexibilita i mobilita na které se v tomto kurzu zaměřujeme Vám umožní trénovat častěji, intenzivněji a s nižším rizikem zranění.

Často sedíte, cítíte, že je vaše tělo slabé a potřebovalo by trošku nakopnout? Pohyb, který je účinný a dává smysl může být i zábava a rozmanitý stejně jako na lekcích tohoto kurzu. Nemusí vypadat pouze tak, že zvedáte činky nebo chodíte k fyzioterapeutovi.

Hledáte pohyb, který zvládne opravdu každý ale bude zároveň výzvou? Lekce core jógy jsou navrženy tak, abyste se dostali přes základní postavení a principy v pozicích dostali k těm náročnějším jako je třeba pozice vrány, prkno, chaturanga či stoj na hlavě. a nepřišlo vám to vlastně vůbec tak těžké. 

Na tomto kurzu se můžete těšit na výzvu a zároveň spoustu smíchu. Hlavně ten smích a dobrá nálada je něco, co naše Markét umí spolehlivě navodit a výsledky přichází postupně také.

Tento kurz je vhodný pro ty, kteří hledají od jógy především její fyzický aspekt, flexibilitu a sílu. 

10 LEKCÍ/ 60 minut/ tištěná skripta - 2100,-  (Záloha 500,- kterou platíte přes rezervační systém je nevratná. Doplatek kurzu 1600,- provedete na první lekci hotově nebo skrze QR kód)

LEKCE NEPROBĚHNE 27.12.

Již proběhlo

VINYASA JÓGA

VINYASA JÓGA
Markéta Lukovská

Markéta Lukovská

Ranní probuzení pro všechny

08.12.2023
07:45 - 8:45
Cena 170 Kč

Hledáte ranní protažení před prací? Nebo jen skvělý start do nového volného dne? Tahle lekce vám rozproudí krev v žilách a příjemně probudí vaše smrsknuté a unavené tělo po ránu. 

Zatím zavřeno, k otevření chybí 2 rezervace

YIN JÓGA

YIN JÓGA
Markéta Lukovská

Markéta Lukovská

Prodloužené páteční zpomalení

08.12.2023
17:30 - 19:00
Cena 230 Kč
Zatím zavřeno, k otevření chybí 2 rezervace

HATHA JÓGA

HATHA JÓGA
Tereza Slezakova

Tereza Slezakova

PRAHA DHARANA A HARMONIUM - umění shromažďovat energii, pránu. Jsme takový jogín, kolik prány máme k dispozici a jak ji dovedeme ovládat.

09.12.2023
09:00 - 10:40
Cena 400 Kč

Během tohoto workshopu vás čeká Hatha jóga se vším všudy. I s harmoniem!

Tento workshop s Terezou Slezákovou alias Jóga v souvislostech bude obsahovat asánovou praxi, pranayamu a meditaci se zaměřením na naši životní energii, neboli pránu.

Tématem setkání je Energie - Prána. PRANA DHARANA PRAXE je proces, díky kterého můžeme sklízet ovoce jógové praxe a probuzením našich hlubších smyslů vidět cestičky životem, které nás vedou k poznání a naplnění. Pomocí dechu a ásán se budeme soustředit na shromáždění prány neboli naší vitality v její základně a poté ji směřovat vzhůru, do centra smyslů a plně ji procítit.

Navíc, Tereza přijede také s HARMONIEM, a vy tak během tohoto workshopu budete mít jedinečnou šanci pocítit na vlastní kůži nejen sílu jógy a dechu, ale také sílu mantry.

CENA WORKSHOPU JE 400 ,- PŘI PLATBĚ PŘEDEM.
Minimální počet účastníků pro uskutečnění workshopu je 6.
Rezervaci je možno zrušit nejpozději týden před začátkem workshopu.
V opačném případě je storno částka za WS 100%. Můžete za sebe najít náhradníka.

Zatím zavřeno, k otevření chybí 1 rezervace

ZOGA MOVEMENT

ZOGA MOVEMENT
Kateřina Polomská

Kateřina Polomská

PÁTEŘ

10.12.2023
09:30 - 11:30
Cena 600 Kč

Věděli jste, že bolest krku může být způsobena nevhodným sedem? Bolesti zad obecně jsou jedním z nejčastějších problémů, obzvláště u sedavého zaměstnání. Proto se tento seminář zaměříme na naši páteř.

WS je vhodný pro lidi po operace páteře, s problémy s plotýnkami, pro ty, kteří cítí, že páteř není pružná, mají zvýšenou či sníženou lordozu nebo zakulacená horní záda či příliš vystrčený hrudník. 

PÁTEŘ má funkci nejen OCHRANNOU pro naši míchu, aby nedošlo k jejímu poškození a ochrnutí těla, ale také NOSNOU, kdy zajišťuje oporu pro naše tělo a POHYBLIVOU - dovoluje předklon, záklon, úklon, rotaci a pérovací pohyby.Projdeme si jednotlivé oblasti naší páteře a ukážeme si cviky, díky kterým páteř bezpečně rozpohybujeme a ulevíme si od bolesti.

 

CENA LEKCE: 600,-
Storno WS je možno nejpozději 7 dní před začátkem. Při stornu 7 a méně dní je storno 100% z ceny WS. Můžete za sebe sehnat náhradníka.

Zatím zavřeno, k otevření chybí 2 rezervace

JEMNÁ JÓGA

JEMNÁ JÓGA
Tereza Růžička

Tereza Růžička

Pro začátečníky i pokročilé, kteří si chtějí odpočinout

10.12.2023
17:30 - 18:40
Cena 170 Kč

Jemná jóga je přesně to, co chcete na konci týdne. 
Pomaly pohyb, uvolnit vše přebytečné z uplynulého týdne a nachystat se "zreserovat" na týden následující.

Lekce v POMALÉM tempu, které jsou vhodné pro úplně začátečníky, tak pro pokročilé, kteří si chtějí opravdu odpočinout. 

Zatím zavřeno, k otevření chybí 3 rezervace
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)