Kurz

ČAKRA JÓGA KURZ

ČAKRA JÓGA KURZ
Elin  Masopustová  - ČAKRA JÓGA KURZ

Elin Masopustová

Kurz pro začátečníky a mírně pokročilé

20.11.2023
19:00 - 20:10
Penalizační zóna od 20.11 11:00
Cena kurzu 125 Kč
Lekce 10 / 12

Kurz, který vám ukáže jak se projevují naše energetická centra také v běžném životě a budeme postupně odkrývat jak to, když nejsou v rovnováze vlastně ropoznat a co s tím následně můžeme dělat.

První dvě čakry, kterým se na kurzu během 12 lekcí budeme věnovat, se dotýkají témat jako bezpečí, zázemí, stabilita, rodina, vztahy, emoce a sexualita.

Souvisí s pocity strachu, viny, vyčlenění a odmítnutí. Pokud některé z těchto pojmů s Vámi rezonuje, víte, že je to Vaše téma budeme si na příkladech ukazovat, jak se v reálném životě projevuje nefunkčnost múladhara a svádhistána čakry, jak se nefunkční vzorce během života vytvořily a které jógové techniky použít, aby došlo k nápravě. Technikami kromě asánové praxe, budou dechové a očistné techniky, pronášení manter (jóga zvuku), vizualizace a koncentrace (pratjahára). Ať si činnost čaker uvědomujeme či nikoliv, jejich harmonie se odráží na našem zdraví fyzickém, emočním, mentálním i energetickém. 

Pronikněte s tímto kurzem do ezoterické části jógy a poznejte jógu zase z jiného úhlu.

12 lekcí/ 70 minut / tištěná jógová skripta - 2600,- / neobsahuje záznamy lekcí 

Náhrada 2 lekcí je možná ne jiné lekci Elin nebo Kačky u nás ve studiu. Berte na vědomí, že druhý kurz čakra jógy ve studiu neprobíhá a náhrada bude tedy na jiné lekci. 

Záloha 500,- je nevratná, doplatek kurzu zaplatíte hotově nebo skrze QR kód na první lekci. 

V případě speciálního dokladu pro příspěvek pojišťovny na pohybové aktivity nám napište e-mail a doklad vám rádi přichystáme. 

Již proběhlo

Sdílet kurz ČAKRA JÓGA KURZ na

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)